Tato stránka není oficiální prezentací společnosti Generali Pojišťovna a.s.
 
 

Agenturní kancelář Hlučín:
tel: 595 043 459
tel: 602 544 730
tel: 773 597 722

petr@kramny.net
generali.hlucin@kramny.net

Klientský servis
tel: 844 188 188

Generali assistant
tel: +420 221 586 666

www
Penzijní fond
Generali Pojišťovna

Partneři
Patička

V Praze Generali působí již od roku 1832

Patička

     Generali splňuje certifikát 
     kvality ISO

            

Havarijní pojištění Retro pro vozidla starší 6 let

Retro, nové havarijní pojištění Generali, je určeno majitelům vozidel starších 6 let. Za příznivou cenu poskytuje kvalitní krytí rizik ve dvou variantách a čtyřech limitech pojistných plnění. V případě škody je spoluúčast pouze 1%, minimálně 3000 Kč. Při dodržení podmínek likvidace škody může mít majitel vozu peníze do týdne na svém účtu.

„Řada majitelů starších automobilů považuje havarijní pojištění za zbytečný luxus, ať už z pohledu ceny či podcenění rizik. Na českých silnicích přitom starší vozy tvoří většinu. Průměrný věk vozidel registrovaných v ČR je přibližně 14 let. Ze statistik dále vyplývá, že zloději se nejčastěji zaměřují na vozidla stará šest a více let,“ říká Ing. Radek Bureš, vedoucí oddělení pojištění motorových vozidel pojišťovny Generali. „Při přípravě nového havarijního pojištění Retro jsme vycházeli z analýzy potřeb majitelů starších vozů a na míru pro ně připravili kvalitní pojistné krytí za zajímavou cenu,“ dodává Radek Bureš.

 

Havarijní pojištění Retro je určené majitelům starších vozidel (stáří vozu 6-20 let). Motoristé si mohou vybrat ze dvou variant krytí rizik a čtyř limitů pojistného plnění. Allrisk pokrývá všechna rizika, zejména pak havárie, vandalismus, živelní události, požár, výbuch a odcizení. Druhá varianta kryje škody na vozidle vzniklé v důsledku živelních událostí, vandalismu a odcizení. Zajišťuje tak majiteli vozu pojistnou ochranu proti většině těžko ovlivnitelných rizik. Limity pojistných plnění jsou stanoveny na 50, 80, 100 a 150 tisíc korun. V případě uplatnění škody je spoluúčast pouze 1%, minimálně 3 000 korun. Likvidace pojistné události probíhá ve zrychleném režimu formou rozpočtu bez nutnosti dokládat faktury za opravu vozidla. Majitel vozu tak může mít peníze do týdne na svém účtu. Varianta allrisk je rozšířena o nadstandardní asistenční služby.

 

Havarijní pojištění Retro, pokrývá i riziko odcizení, které si především majitelé starších vozů velice často nepřipouští. V ČR se přitom nejčastěji kradou vozidla starší 6 let, která mají více než 62% podíl na celkovém počtu odcizených vozů. Vyplývá to ze statistiky krádeží motorových vozidel nahlášených v uplynulém roce klienti pojišťovny Generali. V hledáčku zájmu zlodějů jsou s odstupem na druhém místě auta mladší 3 let. Jejich podíl se pohybuje kolem 20%. Přibližně stejně jsou na tom vozy staré 4 – 5 let, na které připadá zbývajících 18%.


  
Patička Produkty
     Pro věrné klienty Generali
     je připraven:

        
         
Patička
Pojištění osob Pojištění motorových vozidel Pojištění majetku
Odpovědnost Průmyslová rizika Penzijní fond